Oferta dla firm i instytucji

1. Szkolenia kulturowe

Szkolenia kulturowe kierowane są przede wszystkim do dużych korporacji, które pracują w wielokulturowych zespołach, firm, które mają codzienny kontakt z kontrahentami z Turcji oraz przedsiębiorstw wchodzących lub działających na rynku tureckim. Dają możliwość swobodnego komunikowania się oraz nawiązywania współpracy z klientami z Turcji. Są to wielotematyczne szkolenia i warsztaty mające na celu przygotowanie słuchaczy do poruszania się w obcym kulturowo środowisku.

Tematyka, program, forma i długość szkolenia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi trenerzy to profesjonalni kulturoznawcy – turkolodzy z bogatym doświadczeniem.

2. Szkolenia językowe

Szkolenia językowe to kursy języka tureckiego dla pracowników firm i instytucji. Nasze szkolenia są w 100% dopasowane do potrzeb klienta biznesowego. Mogą być specjalistyczne, nie tylko uczące języka ogólnego, ale też specyficznego słownictwa, koniecznego do sprawnego porozumiewania się w danej branży.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych turkologów i native speakerów, dzięki czemu nauka jest w pełni efektywna. Szkolenia odbywają się w siedzibie klienta lub online.

3. Audyty językowe

Audyt językowy to przygotowanie procesu egzaminacyjnego zgodnie z wytycznymi naszego klienta (np. korporacji lub ministerstwa). Podczas audytu przygotowujemy i sprawdzamy egzaminy z języka tureckiego w procesie rekrutacji pracowników do danej firmy lub instytucji. Warto podkreślić, że w Centrum Języka i Kultury Tureckiej Lisan mamy bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu audytów.

Audyty prowadzą profesjonalni egzaminatorzy z wieloletnim doświadczeniem. Co istotne, odbywają się one w sposób zdalny.

Dane kontaktowe

SIEDZIBA GŁÓWNA

Hotel Metropol, piętro IX
Marszałkowska 99A
00-693 Warszawa

© Copyright 2023 Lisan.eu
Scroll to Top