Kurs rozmówkowy

"podręczny turecki"

Pozbądź się blokad w mówieniu i porozumiewaj się swobodnie w podróży i na co dzień

Zacznij mówić po turecku dzięki kursowi rozmówkowemu „Podręczny turecki”

Zdobędziesz praktyczne umiejętności, dzięki którym pozbędziesz się blokad przed mówieniem i zaczniesz swobodnie porozumiewać się po turecku. Świetne efekty gwarantowane!

Wyjazd na wakacje, przeprowadzka i nawiązywanie kontaktów z miejscowymi już nie będą Cię stresować. Będziesz czuł się komfortowo w każdej sytuacji językowej, ponieważ na kursie nauczysz się zwrotów, słownictwa i gramatyki potrzebnych do prowadzenia podstawowych rozmów. To wszystko bez nudnych i skomplikowanych podręczników i lekcji.

Kurs składa się z:

Opanujesz język turecki od podstaw i zaczniesz mówić swobodnie już podczas Twojego pierwszego pobytu w Turcji.

Co zawiera kurs rozmówkowy
„PODRĘCZNY TURECKI”?

E-book „Podręczny turecki”

24 krótkie rozdziały z przykładowymi dialogami z tłumaczeniem, adekwatne do różnorodnych sytuacji, w których się znajdziesz podróżując do Turcji, przeprowadzając się lub rozmawiając po turecku. Nie zabraknie również ciekawych wyrażeń używanych potocznie oraz informacji na temat kultury Turcji.

Nagrania mp3

Wszystkie dialogi z książki są nagrane, co pozwoli Ci osłuchać się z poprawną wymową i uczyć się np. przez powtarzanie w drodze do pracy.

Inteligentną platformę fiszkową

24 lekcje ze słownictwem z każdego rozdziału. Nasza platforma fiszkowa ma specjalne algorytmy ułatwiające i przyspieszające proces zapamiętywania. To nowoczesne narzędzie analizuje Twój sposób nauki i … dostosowuje powtórki pod Ciebie, a Ty uczysz się szybciej i bez wysiłku.

Dzięki platformie fiszkowej nauczysz się całych zwrotów niezbędnych w podróży i w codziennym życiu. Każda fiszka zawiera poprawną wymowę (całego zdania i wyrażenia), a także obrazek, dzięki któremu jeszcze szybciej wszystko zapamiętasz. Możesz uczyć się zawsze, kiedy chcesz – stojąc w kolejce, spacerując czy jadąc autobusem. Przyjemnie, ciekawie, różnorodnie i skutecznie.

Do kogo skierowany jest „Podręczny turecki”?

Nasz kurs rozmówkowy jest
IDEALNY DLA CIEBIE, jeśli:

Poznaj zalety naszych kursów

możliwość nauki we własnym tempie
przystępna forma przedstawienia wiedzy
doskonały materiał do nauki samodzielnej
jako uzupełnienie kursu z lektorem
praktyczna alternatywa do nieciekawych podręczników i opracowań
zagadnienia dostosowane do potrzeb osób polskojęzycznych
różnorodne materiały przyjazne mózgowi
brak limitu czasu na dostęp do nagrań mp3

Dowiedz się, co o kursie „Podręczny turecki” mówią jego uczestnicy:

Opanuj podstawy języka tureckiego, ćwicz praktyczne umiejętności, pozbądź się blokad w mówieniu i porozumiewaj się swobodnie w podróży i na co dzień.

Dzięki naszemu kursowi „Podręczny turecki” poznasz kulturę i tradycję kraju, zrozumiesz miejscowych i będziesz czuć się komfortowo w różnorodnych sytuacjach wymagających komunikacji.

Autorki kursu

Anna Banasiak-Greser – turkolożka z wykształcenia, lektorka i tłumaczka języka tureckiego

Wykładowca na turkologii UW. Do szczęścia wystarczy jej herbata, gramatyka turecka i góry. Współautorka nowoczesnych kursów fiszkowych do nauki języka tureckiego.

Magdalena Yıldırımautorka bestsellerowego samouczka wydawnictwa Edgard „Turecki nie gryzie”.

Matka założycielka „Lisan”. Turkolog z wykształcenia i powołania, certyfikowany coach językowy. Absolwentka turkologii i europeistyki UW, studiowała także mongolistykę i tybetologię. Lisan to jej pierwsze ukochane dziecko. Najbardziej lubi się w roli lektora i metodyka. Interesuje się badaniami nad pracą mózgu w kontekście przyswajania wiedzy. Realizuje się kreatywnie tworząc materiały do nauki tureckiego. Swoją pasją do języka i kultury Turcji dzieli się na naszych mediach społecznościowych.

Dołącz do kursu "PODRĘCZNY TURECKI"

138 zł

Dane kontaktowe

SIEDZIBA GŁÓWNA

Hotel Metropol, piętro IX
Marszałkowska 99A
00-693 Warszawa

© Copyright 2023 Lisan.eu
Scroll to Top