Najważniejsze tureckie czasowniki z przypadkami cz.1

Zawartość kursu:

  • Interaktywna platforma z fiszkami. 100 czasowników z przypadkami, przykładami użycia w zdaniach i nagraniami wymowy.
  • Mini e-book z listą czasowników z przykładami użycia w zdaniach i komentarzami.
  • Mini e-book (format pdf) liczy 24 strony. E-book jest odpowiedni do druku (grafika e-booka została stworzona tak, aby dobrze wyglądać zarówno w wersji kolorowej, jak i czarno-białej. Jest też “tuszooszczędna”) i do korzystania w formie elektronicznej.

89.00 

Opis kursu

Nauka słówek to jedno z najbardziej żmudnych części procesu przyswajania języka obcego. Czy można sprawić, że stanie się skuteczna, efektywna, a zarazem prosta i przyjemna? Tak! Jednym z takich sposobów jest nauka z interaktywnymi fiszkami! Z kursem fiszkowym NAJWAŻNIJESZE CZASOWNIKI W TURECKIM Z PRZYPADKAMI poznasz nie tylko 100 niezbędnych tureckich czasowników, ale także przypadki, którymi rządzą. Dzięki mini e-bookowi z listą czasowników z komentarzami żadne niuanse i pułapki językowe nie będą Ci straszne. 

Na czym polega kurs fiszkowy?

Otrzymujesz dostęp do interaktywnej platformy z fiszkami, która dostosowuje tempo nauki, ilość i częstotliwość powtórek oraz porcje nowego materiału do Twoich możliwości i potrzeb.  Nie musisz się martwić, czy uczysz się się prawidłowo – czy dobierasz odpowiednią ilość materiału i w dobrych odstępach czasu powtarzasz słówka, aby zostały przeniesione z pamięci krótkotrwałej do długotrwałej. Jedyne o czym musisz pamiętać, to regularne i częste korzystanie z kursu – nawet 5 minut dziennie, korzystając z każdej okazji, np. podczas podróży autobusem, w urzędzie, w poczekalni u lekarza. Nigdy nie tracisz czasu, bo kurs masz zawsze przy sobie – w Twoim urządzeniu mobilnym.

Wszystkie fiszki zawierają przykład użycia czasownika w zdaniu wraz z nagraniem lektora – uczysz się także w kontekście i poprawiasz swoją wymowę.

Jeśli brakuje Ci motywacji, skorzystaj z gamifikacji, czyli aktywizujących mechanizmów z gier wideo. Wystarczy, że wybierzesz i ustawisz jedno z czterech wyzwań dostępnych na platformie, a Twoja nauka stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Do kursu fiszkowego powstał mini e-book – pięknie ilustrowana lista czasowników z przykładami i komentarzami.

W komentarzach znajdziesz wiele ważnych, praktycznych informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć znaczenie i zachowanie w zdaniach danego czasownika. Wydrukuj mini e-book (tak, stworzyliśmy go w formie tuszooszczędnej), utrwalaj i poszerzaj z nimi wiedzę.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

W kursie znajdziesz:

Inteligentną platformę z fiszkami

proste przyswajanie słówek, automatyczne dostosowanie porcji materiału i częstotliwości powtórek do potrzeb ucznia

Mini e-book z komentarzami

pogłębienie i uzupełnienie wiedzy, dla lepszego zrozumienia zasad rządzących językiem tureckim

 
Gamifikację

wspieranie motywacji i regularności nauki poprzez wciągające elementy gamifikacyjne

 
 

Zalety naszych kursów:

możliwość nauki we własnym tempie
przystępna forma przedstawienia wiedzy
doskonały materiał do nauki samodzielnej
jako uzupełnienie kursu z lektorem
praktyczna alternatywa do nieciekawych podręczników i opracowań
zagadnienia dostosowane do potrzeb osób polskojęzycznych
różnorodne materiały przyjazne mózgowi
brak limitu czasu na dostęp do nagrań video

Opinia o naszym kursie fiszkowym

Kurs fiszkowy „Najważniejsze tureckie czasowniki z przypadkami” to wspaniałe „narzędzie” do nauki tureckich czasowników. Aplikacja jest prosta w obsłudze a nauka nie jest czasochłonna i sprawia przyjemność. Nawet trudne do zapamiętania czasowniki „wchodzą” do głowy same, a przykładowe zdania pomagają lepiej zapamiętać przypadki, z którymi się łączą. Ćwiczenia natomiast pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę. W podręczniku autorki świetnie wyjaśniają (czasem nieoczywiste) znaczenie czasowników. Z aplikacji korzystam codziennie (to podstawa!), choć nigdy nie byłam zwolennikiem tego sposobu nauki. Bardzo dziękuję za ten kurs, ponieważ pomógł mi zrozumieć logikę stosowania czasowników w języku tureckim.

Marzena Chudzik

Dane kontaktowe

SIEDZIBA GŁÓWNA

Hotel Metropol, piętro IX
Marszałkowska 99A
00-693 Warszawa

© Copyright 2023 Lisan.eu
Scroll to Top