PREMIERA KURSU ROZMÓWKOWEGO „PODRĘCZNY TURECKI”!

19 maja 2023

Ogłaszamy PREMIERĘ rewolucyjnego kursu rozmówkowego „Podręczny TURECKI”. 😍

😍 Dzięki temu kursowi do samodzielnej nauki wyjazd na wakacje do Turcji, przeprowadzka czy nawiązywanie kontaktów z miejscowymi już nie będą Cię stresować. Będziesz czuł_ się komfortowo w każdej sytuacji językowej. Zdobędziesz praktyczne umiejętności, dzięki którym pozbędziesz się blokad przed mówieniem i zaczniesz swobodnie porozumiewać się po turecku. 🤩 Świetne efekty gwarantowane!

To wszystko za jedyne 96zł! To cena kursu rozmówkowego „Podręczny turecki” w promocji z okazji PREMIERY, która potrwa do 7 lipca do północy. Taka okazja już się więcej nie powtórzy.

Kurs rozmówkowy „Podręczny turecki” to:

✅ E-book „Podręczny turecki” – aż 199 stron, 24 rozdziały z realnymi, życiowymi dialogami z tłumaczeniem, adekwatne do różnorodnych sytuacji, w których się znajdziesz podróżując do Turcji, przeprowadzając się lub rozmawiając po turecku. Mnóstwo ciekawych wyrażeń używanych potocznie, zwrotów, które trzeba znać oraz informacji na temat kultury ułatwiających funkcjonowanie w Turcji.

✅ Nagrania mp3 – Wszystkie dialogi z książki są nagrane, co pozwoli Ci osłuchać się z poprawną wymową i uczyć się np. przez powtarzanie w drodze do pracy. To aż 94 ścieżki audio!

✅ Inteligentna platforma fiszkowa – 24 giga lekcje ze słownictwem z każdego rozdziału, w sumie aż 2 250 wyrażeń i słówek! Nasza platforma fiszkowa ma specjalne algorytmy ułatwiające i przyspieszające proces zapamiętywania. To nowoczesne narzędzie analizuje Twój sposób nauki i … dostosowuje powtórki pod Ciebie, a Ty uczysz się szybciej i bez wysiłku.

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli:

➡️ zaczynasz od zera i chcesz jak najszybciej zdobyć praktyczne umiejętności,
➡️ znasz teoretyczne podstawy, ale jeszcze nie potrafisz się komunikować,
➡️ jesteś na poziomie średniozaawansowanym, ale masz opór przed mówieniem,
➡️ wracasz do nauki po przerwie i chcesz odświeżyć swoje umiejętności.

Z kursem „Podręczny TURECKI” uczy się już ponad 300 osób! Dołącz do nich i zacznij wreszcie mówić, a nie wkuwać podręcznikowy, sztuczny turecki!

Kurs rozmówkowy „Podręczny turecki”

 

 

Scroll to Top