KURS ROZMÓWKOWY „PODRĘCZNY TURECKI” JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY!

Dziś mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. 😍 Dzięki niej wyjazd na wakacje do Turcji, przeprowadzka czy nawiązywanie kontaktów z miejscowymi już nie będą Cię stresować. Będziesz czuł się komfortowo w każdej sytuacji językowej. Zdobędziesz praktyczne umiejętności, dzięki którym pozbędziesz się blokad przed mówieniem i zaczniesz swobodnie porozumiewać się po turecku. 🤩 Świetne efekty gwarantowane!

To wszystko za jedyne 69 zł! To cena kursu rozmówkowego „Podręczny turecki” w przedsprzedaży, która potrwa do 28 maja do północy. Taka okazja już się więcej nie powtórzy.

Kurs rozmówkowy „Podręczny turecki” to:

✅ E-book „Podręczny turecki” – 24 krótkie rozdziały z przykładowymi dialogami z tłumaczeniem, adekwatne do różnorodnych sytuacji, w których się znajdziesz podróżując do Turcji, przeprowadzając się lub rozmawiając po turecku. Nie zabraknie również ciekawych wyrażeń używanych potocznie oraz informacji na temat kultury Turcji.

✅ Nagrania mp3 – Wszystkie dialogi z książki są nagrane, co pozwoli Ci osłuchać się z poprawną wymową i uczyć się np. przez powtarzanie w drodze do pracy.

✅ Inteligentna platforma fiszkowa – 24 lekcje ze słownictwem z każdego rozdziału. Nasza platforma fiszkowa ma specjalne algorytmy ułatwiające i przyspieszające proces zapamiętywania. To nowoczesne narzędzie analizuje Twój sposób nauki i … dostosowuje powtórki pod Ciebie, a Ty uczysz się szybciej i bez wysiłku.

 

Wspaniale! Biorę kurs już dzisiaj 🙂

 

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli:

➡️ zaczynasz od zera i chcesz jak najszybciej zdobyć praktyczne umiejętności,
➡️ znasz teoretyczne podstawy, ale jeszcze nie potrafisz się komunikować,
➡️ jesteś na poziomie średniozaawansowanym, ale masz opór przed mówieniem,
➡️ wracasz do nauki po przerwie i chcesz odświeżyć swoje umiejętności.

Świetnie – to coś dla mnie 🙂

Po kupnie kursu otrzymasz w prezencie „Mini e-book podręczny z przydatnymi zwrotami i słownictwem”. Zakupiony kurs otrzymasz w czerwcu.